GİRESUN PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ'NDEN KSS GORUP'a ZİYARET

Giresun PTT BaşMüdürü Sayın Osman TEKİN, beraberindeki heyetle birlikte Kss Group üretim tesislerini ziyaret etti. Kss Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yalçın ALİM, KSS Group Genel Koordinatör Sayın Davut YAKUPOĞLU ve KSS Group Fabrika Müdürü Sayın Zafer AYDINLIK ve Satınalma Sorumlumuz Sayın Erkan DİKTAŞ karşıladı. Giresun PTT BaşMüdürü Sayın Osman TEKİN'e, üretim tesisimizi gezerek tesis hakkında bilgiler verildi. TEKİN, tesisin özelliklerinden ve üretim potansiyelinden ve böyle bir tesisin Giresunda olmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek; "Tesisin sosyal alanlarından kurumumuz olarak da faydalanabiliriz. Örneğin bazı eğitim programlarımızı tesisin eğitim salonlarında gerçekleştirebiliriz. bundan da bizlerde memnuniyet duyarız."dedi.
KSS Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yalçın ALİM," bizler de Giresun'da hizmet veren tüm devlet ve özel kurumlara tesisimizde yer alan eğitim ve toplantı salonlarımızı tahsis etmeye hazırız. bizler de her şekilde elimizden geldiği kadar desteklerimizi esirgemeyeceğimizin bilinmesini ve vereceğimiz bu tür desteklerde bizleri mutlu edecektir." dedi.
KSS GROUP olarak, Giresun PTT BaşMüdürü Sayın Osman TEKİN ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolay teşekkürlerimizi sunarız.