GİRESUN ÜNİVERSİTESİ'NDE, GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ VE İŞ-KUR GİRESUN İL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN ORTAK ORGANİZASYONU OLAN VE BU YIL 7NCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLEN GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ.
REKTÖRLÜK BİNASINDA ŞEHİT UZM.ÇVŞ ÖMER HALİSDEMİR TOPLANTI SALONUNDA AÇILIŞ KONUŞMALARI VE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ.
ETKİNLİKTE FEN VE EDEBİYAT BİLİMLERİ FAKÜLTES BİNASININ İÇ VE DIŞ MEKANLARINDA MİNİ STANDLAR KURULDU. KSS GROUP'DA BU STANDLARDA YERİNİ ALDI.
AYNI ZAMANDA ETKİNLİKTE AÇILIŞ KONUŞMASININ ARDINDAN ÖDÜL TÖRENİNE GEÇİLDİ. TÖRENDE KSS YALITIM A.Ş.'DE GİRESUN'DA GİRİŞİMCİ VE ÜRETİCİ FİRMA OLARAK 2018 GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ. KSS GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN BEKİR ALİM'E ÖDÜLÜNÜ GİRESUN VALİSİ SAYIN HARUN SARIFAKIOĞULLARI VE GRÜ REKTÖRÜ PROF. DR. CEVDET COŞKUN BİRLİKTE TAKDİM ETTİ.
TÖRENİN ARDINDAN STANDLARIN OLDUĞU ALANIN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ. AÇILIŞ ARDINDAN GRÜ REKTÖRÜ VE BERABERİNDEKİ HEYET SATNDLARI GEZDİ. ÜRÜNLER VE FİRMALAR HAKKINDA BİLGİLER ALDI.
BİZLERİ BU ÖDÜLE LAYIK GÖREN GİRESUN VALİLİĞİ VE GİRESUN VALİSİ SAYIN HARUN SARIFAKIOĞULLARI'NA, GRÜ REKTÖRÜ SAYIN PROF. DR. CEVDET COŞKUN'A VE İŞ-KUR GİRESUN İL MÜDÜRLÜĞÜ VE İŞ-KUR GİRESUN İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA SARI BEYEFENDİYE KSS GROUP OLARAK SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.
ETKİNLİK YARINDA DEVAM EDECEK. BİZLER DE GİRESUN HALKINI STANDLARIMIZA DAVET EDİYORUZ.