Kurulduğu günden itibaren her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar programının bu yıl da 15'incisi tüm Kss çalışanları ve yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kss Group Yönetimi, yoğun iş temposundan uzaklaşmak ve çalışanları ile bir araya gelmek amacıyla geleneksel hale gelen ve bu yıl 15'incisi düzenlenen İftar yemeği programında tüm çalışanlar bir araya gelerek moral depoladılar. Ezanın okunmasıyla açılan oruçların ardından Kss Uluslararası A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı  sayın Yalçın ALİM, "Siz değerli çalışanlarımızı bu güzel devatte birarada görmekten ve bu davetimize icabetinizden ötürü mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Yoğun iş temposundan ve Ramazan ayının vermiş olduğu yorgunluklarımızdan birazda olsa kurtulmak ve moral bulmak adına düzenlediğimiz bu daveti şirketimiz kurulduğu günden itibaren her yıl gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye de devam edecektir. Biz çalışanlarımıza hakkettikleri önemi vermeye gayret gösteriyoruz. Dolayısıyla bu tür ve buna benzer amacında kaynaşma, birlik beraberlik olan davet ve organizasyonlar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Çünkü çalışanlarımızın iş verimliliği kadar moralleri ve huzurlu ortamda çalışmalarıda bizler için çok önemlidir." şeklinde konuştu.

İftar yemeğinde sohbetlerin ardından tüm çalışanlar, iftar programını geleneksel hale getiren ve düzenleyen Kss Group Yönetimine teşekkür ederek program sona erdi.