KSS GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN BEKİR ALİM, 14- 18 NİSAN 2018 İTALYA - MİLANO MOBİLYA FUARI'NA İŞTİRAKÇİ OLARAK KATILDI.

Giresun Ticaret Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen 14- 18 NİSAN 2018 İTALYA - MİLANO MOBİLYA FUARI'NA katılımcı ve iştirakçi firmalar için düzenlenen İtalya programında başta Giresun Ticaret Odası olmak üzere mobilya sektörünün imalatçıları,satıcıları ve değişik sektörlerde faaliyet gösteren Giresun firmalarının yanısıra, KSS GROUP'ta iştirakçi olarak katıldı. Kss Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bekir ALİM; " Giresun ticaret odası başkanlığı tarafından düzenlenen 14-18 Nisan 2018 tarihinde İtalya Milano mobilya Fuarı'na Giresun’da faaliyet gösteren mobilya imalatçısı,satıcısı ve değişik meslek gruplarından olan katılımcılara KSS GROUP olarak bizde iştirak ettik. Bu grubun içinde çok genç ve GİRESUN için hedefleri olan genç iş adamları ile tanıştık ve o arkadaşların İtalya gördükleri yeniliği biz bunu Giresun’da yapmalıyız ve Giresun’u da marka şehri yapmalı diye konuşmaları beni gerçekten gururlandırdı. Giresun Ticaret Odası Başkanı Sayın Hasan ÇAKIRMELİKOĞLU tüm pragram boyunca bizleri yanlız bırakmadı ve Milano konsolosluğunu birlikte ziyaret ettik. Fuarda gurur verici bir olaya da şahit oldum. Gruptan bir arkadaşımıza, "size bayilik verelim." diye teklifte bulunan İtalyan bir üreticiye arkadaşımızın cevabı;
- Neden? Biz de üretiyoruz. Ne farkımız var?
- Biz size bayilik verelim. dedi.
Şunu söylemek istiyorum ki; Ticaret Odası bu tür yurt dışı fuarlarına diğer meslek guruplarını da organize ederse çok verimli olur ve GİRESUN'da üretim yapan herkese fayda sağlar. Genç girişimcileri heyecanlandırır. Ben bu konuda bu organizasyonu yapan Ticaret odası Başkanı sayın Hasan ÇAKIRMELİKOĞLU'na ,Başkan Yardımcısı Mustafa HALİLBEYOĞLU'na, DOKA görevlisi Murat beye,Ticaret Odası Sekreteri Şükrü CEBECİ'ye,Tabya Tur Sahibi Osman TUNCER beye ve emeği geçen herkese grup adına teşekkür ediyorum. Bu genç girişimcilerden de gurur duyuyorum. Bende onların her zaman yanında olduğumu belirtmek istiyorum." şeklinde konuştu.