HAKKIMIZDA

2003 yılında ‘’Kaliteyi Sunmak Sanattır’’ felsefesiyle yola çıkmış ve bu düşünceyi marka ismi olarak benimsemiş olan KSS, 2013 yılı itibariyle kurduğu KSS Yalıtım İnşaat Sanayi A.Ş. ile yapı sektöründeki yatırımlarını sürdürmektedir. KSS GROUP olarak vizyonumuz, yapı sektürünün ihtiyacı olan teknolojik ve inovatif ürünler üreterek, Türkiye ve yakın coğrafyamızdaki insanların, yaşam standartlarını yükseltmek ve yaşam kalitesini arttırmaktır.

 

KSS GROUP, 6000 m.’si kapalı alan olmak üzere toplamda 22.000 m. alanda modern teknolojiye dayanan üretim tesisiyle; toz ve likit grubu ürünlerde yıllık 150.000 ton, boya grubu ürünlerde 30.000 ton üretim kapasitesine, yıllık 10.000.000 adet Bims Blok, yıllık 9.000.000m³ Eps üretimine sahiptir. Ürettiği özgün ürünler, bugün sahip olduğu rekabet gücünün en önemli unsurlarından biri haline gelmiş ve yapı sektöründe 185 çeşite ulaşan zengin ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Yaptığı yatırımlar, teknolojik altyapısı ve deneyimli çalışanlarıyla, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilen müşteri memnuniyeti her zaman önceliklerinden olmuştur.

 

Tüm başarılı çalışmaların ardında iyi bir takım çalışması, hedefe odaklanma, yeniliğe ve gelişime verilen önemin yattığına inanan firmamız, kendi bünyesindeki laboratuvarlar ile akredite olmuş dış laboratuvarlarda gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Yüksek kalite ve uygun fiyat yaklaşımıyla müşterilerinin taleplerini, beklentilerin üstüne çıkarak karşılama konusunda iş sistemlerini sürekli iyileştirmekte; bilgiye ve teknolojiye önem vererek, ürün ve hizmetlerine inovatif (yenilikçi) özellikler katmaktadır. 

KSS GROUP, BonaFix markası ile ürettiği yapı kimyasalları ürünleri, BonaTherm markası ile ürettiği iç ve dış cephe ısı yalıtım ürünleri, Bonart markası ile ürettiği boya ürünleri ve BonaCoat markası ile ürettiği yenilikçi İç ve Dış Kaplama ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine ulaşmanızı sağlamaktadır. 

 

% 100 Türk sermayesiyle kurulmuş olan KSS Yalıtım İnşaat Sanayi A.Ş., kaliteli üretimin yanı sıra, sunduğu yenilikçi hizmet düşüncesiyle siz değerli iş ortaklarıyla birlikte hayata konfor ve güven getiriyor, değer katıyor.